Sportovní hala Dobříš, Školní 36, Dobříš
info@nocbojovnikudobris.cz
KDO JSME?

Profesionální galavečer bojových sportů,
který má svou tradici.

Styly MMA, K-1 a FUSION RULES.

Zakladatelem Noci Bojovníků je Alex Chocholouš.

V roce 2016 byl uspořádán první event, který se dočkal čtyř pokračování, a to v následujících letech 2017, 2018 a 2019. Bohužel v roce 2020, kdy bylo vše připraveno k pátému galavečeru, se díky covidové situaci a vládou nařízeným opatřením musel event zrušit, a to hned dvakrát.

Na galavečeru se bojovalo o profesionální pás a titul WAKO PRO v K-1, (WAKO – nejprestižnější světová kickboxerská asociace). Představili se zde světoví šampioni, reprezentanti České republiky, ale také zahraniční bojovníci z různých organizací.

V září 2022 se galavečer dočkal pátého pokračování, kde se představila zatím nejzvučnější jména v bojových sportech.

Noc Bojovníků je důkazem toho, že bojové sporty nejsou agresivním módním výstřelkem, ale přirozeným pokračováním historického odkazu v duchu starověkých olympijských her a hledání univerzálního stylu a bojovníka.

Bojové sporty byly vždy součástí sportování u nejširší veřejnosti. Rozvíjejí nejen fyzickou, ale i duševní stránku člověka, vedou mládež k disciplíně a posilují sebevědomí člověka. Učí zodpovědnosti jedince v krizových situací, kterou může využít i k sebeobraně nejen sebe, ale i svých blízkých v reálném životě.

1

FAIR-PLAY

2

ZÁŽITEK

3

KVALITA ZÁPASŮ